0item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

İade ve İptal Koşulları

 

İADE VE İPTAL KOŞULLARI

Niteliği dolayısı ile gıda ürünlerinin birçok konuda hassasiyeti fazladır.Ürünlerimizde kalite, hijyen ve tazelik kavramlarına çok önem vermekteyiz.Ürünlerimizi size gönderirken en doğru şekilde paketlenmeye,teslimat sırasında oluşabilecek olumsuz koşulları dayanıklı hale getirmeye çok dikkat ediyoruz.

Türk Tüketici Kanunları’na göre gıda maddeleri,günlük tüketim madeleri ve içeceklerde cayma hakkı bulunmamaktadır. Ayrıca tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

 

Ambalajı açılmış,kullanılmış ve hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Satın aldığınız ürün ambalajı açılmadan taşıma koşullarından dolayı herhangi bir hasar gördü ise size ürünü getiren kargo şirketi ile iade gönderisi yapabilirsiniz.Ürün faturasının da mutlaka geri gönderilmesi gerekmektedir.İade ettiğiniz ürünün kargo masrafları ZMB Gıda ‘ya aittir.

Size teslimata getirilen ürün paketi zarar görmüş ise teslim alınmamalı ve kargo firmasına tutanak tutulmalıdır. Ürün tarafınızdan teslim alındığı takdirde kargo şirketi görevini yerine getirmiş sayılacaktır.Tutatnağın bir kopyasının ZMB Gıda’ya bildirilmesi gerekmektedir.Firmamız durum ile ilgili olarak en kısa sürede çözüm sağlayacaktır.

İadesi kabul görmüş ürünler tarafımıza ulaştığı anda size bilgi verilecek,15 iş günü içerisinde ödediğiniz miktar iade edilecektir.

Teslimattan sonra  fark edilen kusurlu ürünleri kusurunu belirterek fatura ve sipariş numaralarınızla birlikte sanal@zambo.com.tr e-mail adresine bildirmenizi rica ederiz. İade ile ilgili görülen kusurlar  uygun görülürse, ürünü faturası ile birlikte firmamıza gönderdikten sonra hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir veya isteğiniz doğrultusunda sipariş iptal edilecektir.
(0212) 886-45-33 Numaralı telefon hattından her türlü sorunuz için firmamızı arayabilirsiniz.

 

İPTAL KOŞULLARI

Siparişler, aynı iş günü içerisinde en geç  saat 14:00' a kadar iptal edilebilir.Bu saaten sonra bildirilen iptal istekleri uygulanamaz.İptal işlemi (0212) 886-45-33 numaralı telefon veya sanal@zambo.com.tr adresine  ad, soyad ve sipariş no bildirilerek yapılabilir. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici iptal hakkını kullanamaz.