0item(s)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Genel Bilgiler

Mağazamızda tüm kredi kartları geçerlidir. Sipariş verildikten sonra, 24 saat içerisinde banka ödemesinin gerçekleşmediği durumlarda sipariş iptal edilecektir.Sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı kargo şirketi tarafından size ulaştırılacaktır. Kargo ücreti tüm Türkiye içi teslimatlarda bölge ve paket büyüklüğüne bakılmaksızın müşteri tarafından ödenir.

Siparişleriniz, hafta içi ,kredi kartıyla ödeme yaptıktan veya havale ile ödeme yapıldı ise banka onayı alındıktan sonra kargoya teslim edilir.Cuma günü saat 12:00'dan sonra verilen siparişler ertesi iş günü olan pazartesi günü kargoya verilir.
Teslimat adresinin İstanbul’a uzaklığına göre kargo şirketi 1-5 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.Tarafımızdan kaynaklanan veya hava koşulları,doğal afetler ,terör olayları vs. olaylardan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgileriniz aracılığıyla haber verilecektir. Bu sebeple üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.Siparişiniz e-posta ile tarafınıza teyit edilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.Faturalarınız, siparişlerinizle birlikte teslim edilecektir.

Sitemize üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.Sepetinize ürünleri ekledikten sonra siparişi tamamlama aşamasında üye olmadan devam et seçeneğini tıklayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişinizin size en doğru şekilde ulaştırılabilmesi için adınız soyadınız ,adresiniz,telefon numaranız ve e-mail adresiniz gibi bilgilerin eksiksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir.

Siparişinizi verdikten sonra sipariş değişikliği yapılamaz.

Kargo gönderimi sağlandıktan sonra adreste değişiklik yapılamaz.

Sipariş verirken doldurulması gerekli olan bilgilerin eksiksiz ve güncel olmasına dikkat edilmelidir.Siparişinizi verdikten sonra doğabilecek hertürlü sorunda müşteri temsilcimiz verdiğiniz iletişim bilgileri doğrultusunda sizinle iletişime geçilecektir.

Kargo teslimatında herhangi bir sorun yaşanmaması için adresinizin detaylı olarak bildirilmesi gerekmektedir.